Tak twórczo w naszej Akademii

22.10.2019
Opublikowane przez: Paulina Borowicz w kategorii Inne

Złota jesień za oknami, sezon na czekoladę w pełni, a my nie zwalniamy tempa. Praliny, trufle, lizaki, mono-porcje, torty, desery na talerzu, ciasta, ciasteczka, czekolada, dekoracje i  jeszcze więcej czekolady…
Od marca Akademia Umiejętności Inspiracja ruszyła w nowej przestrzeni. To był i jest dla nas bardzo intensywny czas. Szkolenie za szkoleniem i jest nam tak niezwykle miło, że cieszą się one tak dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Wspólna praca, wymiana doświadczeń, duża dawka wiedzy, dobra atmosfera, kreowanie nowych, innowacyjnych receptur i maestria w sztuce dekoracji to nasze cele, które wspólnie z Wami realizujemy.

Mieliśmy przyjemność gościć klientów z Polski: cukierników, szefów kuchni, właścicieli cukierni i kawiarni oraz załogi handlowe naszych dystrybutorów. Odwiedzili nas też goście z Czech, Grecji, Łotwy, Estonii, Rumunii i Rosji. To było inspirujące. Dla nas też. Pod czujnym okiem naszych technologów powstało mnóstwo słodkich kreacji.

Technolodzy starają się tak komponować receptury aby były pokazać Wam jak łączyć smaki, jak używać różnych tekstur jak dobierać techniki pracy z czekoladą do poszczególnych elementów ciasta, deseru i finalnie pokazać Wam sztukę pięknej dekoracji i otworzyć głowę na nowe pomysły już w Waszych pracowniach.

Już teraz pracujemy nad terminarzem kursów na przyszły rok – śledźcie naszego Facebook’a – https://www.facebook.com/barbaraluijckx/ aby być na bieżąco z terminami i tematyką szkoleń.
Więcej informacji o rodzajach kursów znajdziecie też – https://www.barbara-luijckx.pl/oferta/inspiracja.html

Z przyjemnością chcemy podzielić się z Wami zdjęciami ze szkoleń,
i do zobaczenia w Akademii Umiejętności Inspiracja

Dodaj komentarz

Paste your AdWords Remarketing code here