Siła i odwaga w obecnej sytuacji

29.04.2020
Opublikowane przez: Paulina Borowicz w kategorii Inne

Kochani,

Ostanie wydarzenia związane z koronawirusem dotknęły nas wszystkich, naszą i inne branże. W tym trudnym i nadzwyczajnym czasie budujące jest to, że potrafimy się zjednoczyć i pokazać, że jesteśmy razem – w tym tkwi nasza siła. Udało nam się zachęcić Was do akcji #czasnaciacho, w mediach społecznościowych- na Facebook’u i Instagramie. Chcemy w ten sposób pokazać klientom, że działamy, że Wasze cukiernie w tym niezwykłym czasie funkcjonują, że kupując ciacho, ludzie wspierają nasze biznesy. Akcja spotkała się z ogromnym entuzjazmem firm z naszej branży oraz cukierni – dziękujemy Wam za to, że pokazaliśmy naszą jedność. Mnóstwo ciast oznaczonych #czasnaciacho jest w sieci. Możecie je zobaczyć- może Was zainspirują? Widzimy, że działacie, bywa że wdrażacie dostawy do domu, zakupy online i inne rozwiązania, które pozwalają dostosowywać się do nowych warunków. Brawo dla Was!

Firma Barbara Luijckx też działa! Jesteśmy do waszej dyspozycji, i staramy się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania i potrzeby. Mamy nadzieję, że niedługo, krok po kroku, wszystko wróci do normy i biznes obudzi się do życia- tak jak każdy z nas . W mediach coraz więcej jest akcji wspierających polskie firmy, produkty i dostawców. To ważne inicjatywy, bo dzięki takim działaniom wpieramy siebie nawzajem.

Staramy się wychodzić  naprzeciw waszym oczekiwaniom – więc jeżeli będziecie mieli spersonalizowane potrzeby– na pewno im sprostamy! Prawie codziennie publikujemy dla Was receptury, nowe inspiracje, dodając otuchy w tej trudnej sytuacji. Nie zwalniamy tempa i przygotowujemy wiele innowacyjnych wzorów dekoracji, które- mamy nadzieję- będą miały swoją premierę już za klika miesięcy.

Za oknami wiosna, która nic sobie nie robi z obecnej sytuacji i rozkwita z całą mocą kolorów. Liczymy, że doda Wam sił i odwagi. Przed nami najpiękniejszy miesiąc w roku- MAJ. Zbliża się też Dzień Mamy. Mamy już opracowane dla Was inspiracje z naszymi dekoracjami. Liczymy, że spodobają się Wam i będziemy mogli zobaczyć efekty pracy w Waszych, dobrze już do tego czasu funkcjonujących, cukierniach.

 

Pozdrawiamy Was bardzo ciepło,

Zespół Barbara Luijckx

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *