Nowe, innowacyjne wzory z linii Art. Grillage!

15.06.2020
Opublikowane przez: Paulina Borowicz w kategorii Inne

Po długim okresie intensywnych prac naszego zespołu ds. badań i rozwoju, po wielu miesiącach prób i analiz, mamy zaszczyt przedstawić Państwu innowacje w świecie dekoracji czekoladowych. Nowe, trójwymiarowe dekoracje z rodziny Art. Grillage, stworzone z dwóch rodzajów czekolady: białej i deserowej – dającej niesamowity efekt przenikających się kolorów.

 

Niespotykanym dotychczas produktem jest  Arkusz Czekoladowy Duo, który stanowi połączenie klasyki splotów i kolorów przenikających się białej i ciemnej czekolady. Możliwość łamania arkuszy w dowolnego rozmiaru kawałki, pozwala na indywidualną kreację w dekorowaniu tortów, deserów i monoporcji. Arkusz Grillage, który do tej pory występował w wersji deserowej, został wzbogacony o wariant z czekolady białej. Urozmaicenie oferty zwiększa zastosowanie pod kątem przyjęć weselnych, komunijnych, chrztów i innych uroczystości.

 

Koszyczki, Rurki i Sprężynki w wersji Duo dają niesamowity wizualnie efekt biało-deserowego kolażu 3D. Każdy deser udekorowany nimi lub zaserwowany w koszyczku wygląda nowocześnie i niebanalnie.

 

Nasze produkty dają Państwu dowolność zastosowania oraz moc zabawy przestrzenną dekoracją, teraz już nie tylko kształtem i formą, ale również kolorem. Wszystkie dekoracje marki Barbara Decor wykonane są z niezwykłą starannością, z najwyższej jakości czekolady i w zgodzie z aktualnymi trendami w cukiernictwie.

 

Pozdrawiamy

 

Zespół firmy Barbara Luijckx

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *