O Akademii w czasach pandemii

19.11.2020
Opublikowane przez: Paulina Borowicz w kategorii Szkolenia

Szkolenia cukiernicze – Rozwiń umiejętności z Akademią Umiejętności Inspiracja.

Czym jest Akademia Umiejętności Inspiracja? Przestrzenią, w której design łączy się z profesjonalizmem, w której pod czujnym okiem naszych doświadczonych Pastry Chef’ów: Michała Świerada i Michała Turzyńskiego, wspieramy rozwój Waszego kunsztu cukierniczego. W ciągu minionych lat, na co dzień tętniło tu życie – odbyła się niezliczona liczba kursów i szkoleń. Odwiedziły nas setki gości z całego świata. Miały miejsce szkolenia dla cukierników, szefów kuchni, pasjonatów cukiernictwa, załóg handlowych naszych dystrybutorów, szkolenia w większych grupach i indywidualne – zawsze zgodnie z waszymi potrzebami. Akademia Umiejętności Inspiracja to miejsce stworzone dla Was.

Dynamiczne i trudne wydarzenia związane z pandemią COVID19, których doświadczamy w tym roku, determinują do szukania nowych, alternatywnych rozwiązań. Szkolenia w dotychczasowej formie z wiadomych przyczyn są niemożliwe.

 Wyszliśmy naprzeciw waszym oczekiwaniom proponując szkolenia w trybie online. Jak w dobie epidemii wyglądają nasze spotkania?  Trochę inaczej, widzimy się przez szklany ekran za pomocą platform internetowych, ale nadal są Ci sami prowadzący, zaskakujące receptury, piękne dekoracje czekoladowe i duża dawka wiedzy.

Do tej pory zorganizowaliśmy szkolenia online w kilku państwach Europy dla naszych klientów. Przeszkoliliśmy w ten sposób już ponad 300 osób otrzymując bardzo pozytywny feedback. Teraz czas na Polskę! Pod koniec listopada odbędzie się pierwsze szkolenie live w Polsce – Świąteczne Inspiracje Online. Na które serdecznie Was zapraszamy.

Czego możecie się nauczyć podczas tych spotkań? Koncentrujemy się na innowacyjnych połączeniach smakowych w naszych recepturach. Zaskakujemy formą i kształtem. Przedstawiamy sztukę pięknej czekoladowej dekoracji. Kreujemy trendy. Korzystamy z najwyższej jakości produktów. Jakie umiejętności mogą okazać się szczególnie przydatne w obecnych czasach? Na to pytanie chcemy wspólnie z Wami odpowiedzieć. Spotkać się w gronie ludzi z branży, wymienić doświadczenia i porozmawiać.

Nadal nie macie pewności, czy warto? Zobaczcie nasze filmy szkoleniowe na YouTube, gdzie pokazujemy krok po kroku jak wykonać i udekorować desery.

https://www.youtube.com/channel/UC2uESf35lgQlRqGUmE3yGkA

 I zapiszcie się już dziś na nasze szkolenie 26.11.2020  –

https://fb.me/e/32H8RDMht

 

Do zobaczenia, takiego realnego, mamy nadzieję, że już niebawem.
Uważajcie na siebie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *