Czekoladowe Święta z Barbara Luijckx- produkty i przepisy idealne na nadchodzący czas!

11.12.2020
Opublikowane przez: Paulina Borowicz w kategorii Receptury,Wydarzenia

Barbara Luijckx, jak co roku, przygotowała specjalnie dla Was wyjątkowe rozwiązania: kolekcję czekoladowych dekoracji świątecznych Barbara Decor, kompleksową ofertę najwyższej jakości surowców Barima Artisanal oraz wykwintne, bożonarodzeniowe receptury.

Święta za pasem – w pracowniach cukierniczych ruch ja w ulu, cukiernicy produkują świąteczne wypieki: serniki, makowce, pierniki oraz inne ciasta i torty. To taki wyjątkowy czas. W tym roku mimo innej, trudnej sytuacji też można poczuć ten magiczny klimat. Gwar, zabieganie, zapach pierników, choinki, czekolady, i to, co najważniejsze – wspólnie spędzone chwile z najbliższymi.

Szukacie sposobu aby nadać wypiekom świątecznego charakteru? Poznajcie naszą ofertę świątecznych dekoracji czekoladowych, w której każdy wybierze coś dla siebie. Od klasycznych, eleganckich gwiazd betlejemskich, ostrokrzewów, choinek i ażurków po nowoczesne choinki modern, przestrzenne kule czy zabawne renifery i bałwany. Dzięki  nim stworzycie słodką magię świąt. Zobaczcie pełną ofertę naszych świątecznych dekoracji https://www.barbara-luijckx.pl/search.html?search=&tematyka%5B%5D=5

Korzystając z surowców Barima Artisanal zrobicie wspaniałe ciasta, tarty, monoporcje, praliny i torty. W naszej ofercie znajdziecie między innymi prawdziwe czekolady oparte o belgijskie receptury, komponenty orzechowe w tym pasty 100%, chrupiące dodatki takie jak krokanty czy prażynki, naturalne pasty owocowo – smakowe, marcepany czy kandyzowane plastry pomarańczy. Te produkty będą Wam niezbędne w tym świątecznym czasie: https://www.barbara-luijckx.pl/oferta/barima-artisanal.html

W tym roku warto wykorzystać koncepcję coraz bardziej popularnych monoporcji, które są łatwe w serwowaniu, mają piękny, nieoczywisty wygląd oraz klasycznych tortów w bardziej nowoczesnej formie. Oprócz efektownego wyglądu najważniejsza nadal jest jakość, smak i nawiązanie do tradycji.

Mamy dla Was bonus! Inspiracje w formie przepisów na wspaniałe bożonarodzeniowe wypieki.

Receptura na Czapki Mikołaja https://www.barbara-luijckx.pl/nasze-kreacje,czapka-mikolaja,470.html – wesołe, kolorowe i wyglądające tak pysznie, że nikt im się nie oprze. W środku znajdziecie klasyczne smaki orzechów, pomarańczy i czekolady, a wszystko to zwieńczone delikatną, śnieżną czapką z kremu mascarpone.

Receptura na Świąteczny Wianek https://www.barbara-luijckx.pl/nasze-kreacje,swiateczny-wianek,466.html – Forma Klasycznego Tortu – ale w nowoczesnej odsłonie, formie świątecznego wianka, wykończonego zamszem i ubranego w piękne czekoladowe dekoracje. Zaskakuje wyglądem i zachwyca smakiem – koniecznie spróbujcie. Biała palona czekolada, marcepan, mokka, orzech laskowy i czerwone owoce.
Kochani, życzymy Wam, słodkich i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *