Nasza kolekcja Top Art zawiera w sobie najbardziej oryginalne ozdo..."> Odkryj piękno, które tkwi w najprostszych kształtach | Barbara Luijckx | Blog

Odkryj piękno, które tkwi w najprostszych kształtach

05.05.2022
Opublikowane przez: Barbara Luijckx w kategorii Inne,Nowości Produktowe

Nasza kolekcja Top Art zawiera w sobie najbardziej oryginalne ozdoby tortów i deserów, w tym dwie ponadczasowe czekoladowe figury — koła i kwadraty. Dekoracje do wypieków w kształcie figur geometrycznych nadadzą Twoim deserom nowoczesnego i ekskluzywnego wyglądu. Potrzebujesz tylko kilku chwil aby “wyczarować” coś wyjątkowego.Spójrz, jakie to proste:

Wybór czekoladowych kwadratów to okazja, aby stworzyć przestrzenną i elegancką dekorację w zaledwie kilka chwil. Tylko od Ciebie zależy czy wolisz eksperymentować, zamieniając swoje wypieki w desery przypominające małe dzieła sztuki, czy raczej stawiasz na klasykę i minimalizm w dekoracjach. W obu przypadkach nasze zestawy kwadratów deserowych i kwadratów białych będą wsparciem oraz ułatwieniem codziennej pracy.

Jedno opakowanie czekoladowych kwadratów  zawiera aż 60 zestawów, przy czym jeden zestaw składa się z 3 kwadratów o różnych wymiarach (64, 44 i 23 mm). Stosuj je razem, osobno lub łącz z innymi dekoracjami, zaskakując swoich klientów i wzbudzając ich zachwyt!   

Oprócz czekoladowych kwadratów, do stworzenia deseru przedstawionego na filmie wykorzystaliśmy m.in.:

Odwiedź również naszą galerię i zainspiruj się zamieszczonymi tam deserami. Mamy nadzieję, że podobnie jak my czujesz, jak wiele możliwości ukrywa się w prostych, geometrycznych kształtach i od teraz zaczniesz wykorzystywać je w swojej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *