Deser royal - Zdjęcie 1
BEZA MIGDAŁOWA (15xØ 7cm)
Składniki:
  • 125g Mączka migdałowa
  • 125g Cukier puder
  • 25g Mąka pszenna
  • 150g Białka
  • 100g Cukier
Wykonanie:

Ubić białka z cukrem. Małymi porcjami dodawać mieszankę mączki migdałowej, cukru pudru i mąki. Przy użyciu worka cukierniczego wycisnąć 15 krążków. Piec w temp. 190°C przez 12 min.

MASA PRAŻYNKOWA (15 porcji)
Składniki:
Wykonanie:

Rozpuścić czekoladę w 45°C i połączyć z pastą orzechową. Na końcu dodać prażynki i delikatnie wymieszać. Nałożyć na bezę.

MUS CZEKOLADOWO-JEŻYNOWY (15 porcji)
Składniki:
Wykonanie:

Roztopioną czekoladę zalać zagotowaną śmietaną. Do powstałego ganaszu dodać pastę jeżynową. Na końcu delikatnie wymieszać z ubitą śmietaną.

GALARETKA LIMONKOWO-MIĘTOWA
Składniki:
Wykonanie:

Wymieszać wszystkie składniki, zagotować i odstawić do wystygnięcia. Wlać do foremek silikonowych i schłodzić w lodówce. Po zastygnięciu ułożyć na musie czekoladowym.

Zamrożony mus czekoladowy pokryć brązowym zamszem w sprayu BARIMA ARTISANAL COLOR (kod AP0379BR). Deser wykończyć ołówkami czekoladowymi Pissarro – BARBAR DECOR (kod 334593).

Korzystając z formularza kontaktowego podajesz swoje dane osobowe. Informacje na temat świadczonych usług elektronicznych, zasad działania Serwisu oraz przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajdują się w Regulaminie.