Zdjęcie firmy Barbara Luijckx z zewnątrz
Witajcie! Jesteśmy zespołem Barbara Luijckx. Od 1991 roku naszą misją i nieustającą pasją jest produkcja dekoracji, półproduktów i dodatków czekoladowych. Jako firma rodzinna jesteśmy ogromnie zmotywowani do rozwoju, bo kochamy to, co robimy. Opieramy się na wyznaczonych przez siebie i kultywowanych wysokich wartościach dotyczących standardów jakości i obsługi klienta. Nasz asortyment dostarczamy profesjonalistom branży cukierniczej, gastronomicznej oraz przemysłowej w Polsce i w ponad 50 krajach na świecie.

Dajemy Wam niezwykle szerokie portfolio produktów oraz możliwość ich personalizacji uwzględniając przy tym marki własne. Dzięki elastyczności działania i mocnej sieci dystrybucji dostarczamy najwyższej jakości asortyment pamiętając przy tym o trendach, tendencjach i kierunkach rozwoju rynku. Standardy naszej produkcji potwierdzają certyfikaty ISO i FSSC.

Od początku naszej działalności, która sięga 30 lat i dwóch pokoleń, sercem firmy jest tworzenie wyjątkowych dekoracji czekoladowych, dlatego w 2015 roku stworzyliśmy markę Barbara Decor. Oferujemy również gamę półproduktów i surowców czekoladowych, orzechowych i wielu innych, naszej marki Barima Artisanal. Portfolio uzupełniamy o komponenty owocowe, barwniki i inne rozwiązania, których szukacie na co dzień dla osiągnięcia 100% efektu.

Częścią jest nowoczesna Akademia Umiejętności Inspiracja. W ramach oferowanych szkoleń prowadzonych przez ekspertów branżowych z kraju i zza granicy, podpowiadamy Wam jak opracować receptury i słodkie kreacje, które zachwycają Waszych klientów!

Chcemy być częścią tego co tworzycie i efektywnie wspierać Was w drodze do sukcesu. Dlatego jesteśmy do Waszej dyspozycji.

3 kroki do maestrii w sztuce pięknej dekoracji:
Jakość
Jakość
Produkty PREMIUM wykonane z czekolady o niezmiennie stałych parametrach jakościowych.
Technologia
Technologia
Wysoka innowacyjność, zaawansowane technologie produkcji oparte na własnym know how.
Design
Design
Unikatowe wzornictwo zawarte w rozwiniętych liniach produktowych: Trendy, Top Art, Print Art, Multicolor 3D.
nasze marki
Certyfikaty jakości
Wiarygodność
Inne certyfikaty
UTZ
UTZ
Halal
Halal
Kosher
Kosher

Nie wszystkie produkty posiadają certyfikat OU

Korzystając z formularza kontaktowego podajesz swoje dane osobowe. Informacje na temat świadczonych usług elektronicznych, zasad działania Serwisu oraz przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajdują się w Regulaminie.