Barbara Decor
Barbara Decor by Barbara Luijckx

Linia produktów Barbara Decor

Marka Barbara Decor to serce rodzinnej firmy Barbara Luijckx. Jako ekspert w produkcji dekoracji czekoladowych dedykujemy ją wszystkim znawcom i praktykom sztuki pięknej dekoracji. Ideą marki jest lansowanie najnowszych trendów cukierniczych, przy jednoczesnym czerpaniu z bogatych tradycji rzemiosła. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i designerskich dekoracji czekoladowych profesjonalistom branży. Chcąc im zapewnić asortyment o niezawodnych i stałych parametrach, w procesie produkcji wykorzystujemy czekoladę najwyższej jakości. Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem zdobytym w ciągu trzech dekad, aby wspierać naszych odbiorców w osiąganiu ich własnych sukcesów. Ufamy, że oferta Barbara Decor jest odpowiedzią na oczekiwania efektownych, ale też praktycznych rozwiązań w sztuce pięknej dekoracji.

Portfolio marki dekoracji czekoladowych Barbara Decor podzielone jest na 19 grup tematycznych:

Ażurki
Art. Grillage
Marble Art.
Multicolor
Top Art
Art Drukowane
Ołówki
Kora
Posypki
Formeki
Rolsy
Kulki
Handmade
Twoje Logo
Love collection
Wielkanoc
Halloween
Boże Narodzenie
Perełki

czytaj dalej

KATEGORIE

Katalog Barbara Decor No. 6

Przedstawia oryginalną szatę graficzną i ponad 50 wzorów nowych dekoracji czekoladowych, podzielonych na 19 grup tematycznych. Celem każdego nowego katalogu Barbara Decor jest dostarczenie inspiracji, które wspierają Was - drodzy pasjonaci cukiernictwa - w codziennej pracy i osiąganiu spektakularnych efektów sztuki cukierniczej.
Barbara Decor No 6

Poznaj pozostałe marki

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.