Kurs

Kurs cukierniczy Torty, tarty i monoporcje

Ana Florencia Davila

Michał Świerad

Pobierz PDF
Kurs cukierniczy - torty, tarty, monoporcje - pieczenie i dekorowanie

star Zakres szkolenia

Podczas tego szkolenia poznacie najnowsze trendy w łączeniu smaków i tekstur, modne wzory w dekorowaniu z wykorzystaniem dekoracji czekoladowych. Dowiecie się także o alternatywnych pomysłach na czekoladowe biszkopty i chrupiące spody. Pogłębicie wiedzę na temat wytwarzania nadzień owocowych i insertów. Dowiecie się jak tworzyć różnorodne ganasze oraz musy czekoladowe.

Oprócz tego odkryjecie specyficzne informacje dla każdej aplikacji:

TARTY
Poznacie Techniki wypieku i produkcji tart na zimno i tart pieczonych.

TORTY
Poznacie różnorodne techniki wykończenia tortów.

MONO – DESERY
Poznacie ich różnorodne kształty i formy oraz techniki wykończenia ciastek i deserów.

people Dla kogo?

To szkolenie dedykujemy profesjonalistom i pasjonatom cukiernictwa poszukującym nowatorskich rozwiązań i inspiracji. Dla tych, którzy chcą udoskonalić swój warsztat pracy w zakresie technik produkcji tart, tortów oraz mono - deserów, jak i sztuki łączenia smaków i tekstur. Dla tych, którzy szukają innowacyjnych receptur i kreatywności w dziedzinie dekoracji.

chef's hat Przykładowe kreacje wykonywane podczas szkolenia

Poniżej prezentujemy Państwu wyselekcjonowane pozycje wśród naszych kreacji. Zainspiruj się i zrób je z wykorzystaniem naszych produktów.

Zapewniamy

  • W pełni wyposażone miejsce pracy oraz nowoczesny sprzęt czołowych firm z branży cukierniczej.
  • Wysokiej jakości surowce i produkty wykorzystywane podczas szkolenia.
  • Wydrukowane receptury stanowiące praktyczny „przewodnik”  podczas trwania szkolenia.
  • Dyplom ukończenia szkolenia.
  • Fartuch, który po zakończeniu szkolenia uczestnicy zabierają ze sobą.
  • Twórczą atmosferę, napoje oraz lunch.
  • Całodzienny Parking.
  • Poszkoleniowe wsparcie technologiczne.

Napisz do nas

Wypełnij formularz, a odezwiemy się najszybciej
jak to możliwe.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Administratorem danych przekazanych przez formularz kontaktowy jest Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy, przekazujesz Spółce adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości, które Spółka przetwarzać będzie w celu obsługi korespondencji. Przed wysłaniem wiadomości zapoznaj się z Polityką Prywatności, gdzie znajduje się więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.