Czekoladowe produkty dla odbiorców przemysłowych
Czekoladowe produkty dla odbiorców przemysłowych

Linia produktów Barbara Luijckx for Industry

Wychodząc naprzeciw producentom przemysłowym i półprzemysłowym, stworzyliśmy markę Barbara Luijckx For Industry. Jej portfolio obejmują czekoladowe dodatki i dekoracje, niezbędne w masowej produkcji cukierniczej, piekarskiej i lodziarskiej. Ofertę tworzą posypki, shavingsy oraz produkty do zapiekania (dropsy, chunksy, sticksy), dostępne w kilku rozmiarach i wykonane z czekolady białej, mlecznej lub deserowej.

czytaj dalej

KATEGORIE

Katalog Barbara Luijckx for Industry

Przedstawia ofertę czekoladowych dodatków oraz produktów do zapiekania  stworzonych dla przemysłowej i półprzemysłowej produkcji branży cukierniczej, piekarskiej i lodziarskiej. Portfolio kierowane jest również do producentów musli, płatków śniadaniowych, produktów mlecznych i wielu innych.
Barbara Luijckx For Industry

Poznaj pozostałe marki

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.