Kurs

Szkolenia dedykowane – poziom zaawansowany

Michał Świerad

Ana Florencia Davila

Pobierz PDF
Szkolenia dedykowane – poziom zaawansowany

star Zakres szkolenia

Uszyjemy to szkolenie na miarę Twoich potrzeb:
Podaj nam temat jaki chciałabyś zrealizować i ułożymy program szkolenia odpowiadający Twoim potrzebom. Potrzebujesz porady Profesjonalistów w swojej branży? Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Chciałbyś wykreować unikatowość swojej marki? Szukasz pomysłów na receptury i produkty?
Zgłoś się do nas, a my zaproponujemy Ci ciekawe pomysły i rozwiązania.

people Dla kogo?

To szkolenie dedykowane profesjonalistom i pasjonatom cukiernictwa poszukującym indywidualnych rozwiązań i inspiracji dla swoich pracowni cukierniczych. Dla tych, którzy chcą udoskonalić swój warsztat pracy i rozwiązać problemy nurtujące ich w codziennej pracy. Dla tych, którzy szukają pomysłów na innowacyjne receptury i produkty.

chef's hat Przykładowe kreacje

Poniżej prezentujemy Państwu wyselekcjonowane pozycje wśród naszych kreacji. Zainspiruj się i zrób je z wykorzystaniem naszych produktów.

Zapewniamy

  • W pełni wyposażone miejsce pracy oraz nowoczesny sprzęt czołowych firm z branży cukierniczej.
  • Wysokiej jakości surowce i produkty wykorzystywane podczas szkolenia.
  • Wydrukowane receptury stanowiące praktyczny „przewodnik”  podczas trwania szkolenia.
  • Fartuch, który po zakończeniu szkolenia uczestnicy zabierają ze sobą.
  • Dyplom ukończenia szkolenia.
  • Twórczą atmosferę, napoje oraz lunch.
  • Całodzienny Parking.
  • Poszkoleniowe wsparcie technologiczne.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.