Passion for making chocolate decorations
Dlaczego Barbara Luijckx?
Siedziba firmy

PASJA

Kochamy to, co robimy, już od dwóch pokoleń dostarczając naszym klientom czekoladowe produkty wysokiej i stabilnej jakości

Od 1991 roku naszą misją i nieustającą pasją jest produkcja dekoracji, półproduktów i dodatków czekoladowych. Jako firma rodzinna jesteśmy ogromnie zmotywowani do stabilnego rozwoju, bo kochamy to, co robimy. Opieramy się na wyznaczonych przez siebie i kultywowanych wartościach dotyczących standardów jakości i obsługi klienta. Nasze portfolio tworzą marki, które dostarczamy profesjonalistom branży cukierniczej, gastronomicznej oraz przemysłowej w Polsce w ponad 50 krajach na świecie.

INNOWACYJNOŚĆ I TECHNOLOGIA

Wykorzystując wypracowane know-how i nowoczesną technologię produkcji kreujemy nowatorskie wzory dekoracji czekoladowych.

Sercem naszej organizacji oraz jej oferty jest Barbara Decor - marka dekoracji czekoladowych. Stanowi zwieńczenie i kontynuację dotych­czasowych działań w obszarze sztuki pięknej dekoracji. Ideą marki jest lansowanie najnowszych trendów cukierniczych, przy jednoczesnym czerpaniu z bogatych tradycji rzemiosła. Celem tej integracji jest dostar­czanie innowacyjnych dekoracji czekoladowych oraz unikatowego designu profesjonalistom branży.
Oferta Barbary Decor
Biała czekolada belgijska

ELASTYCZNOŚĆ i KOMPLEKSOWA OFERTA

Systematycznie poszerzamy ofertę i realizujemy projekty indywidualne. Jesteśmy elastyczni, szybko reagując na potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Nieustannie obserwujemy potrzeby naszych klientów i wzbogacamy naszą ofertę o nowe marki oraz grupy produktowe. Owocem wieloletniej pracy i doświadczenia jest portfolio Barima Artisanal - marki czekolad belgijskiej jakości oraz innych surowców dedykowanych profesjonalistom branży cukierniczej i gastronomicznej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom producentów sektora przemysłowego stworzyliśmy markę Barbara Luijckx For Industry. Wachlarz jej produktów tworzą dekoracje i dodatki czekoladowe w tym również produkty termostabilne. Dedykujemy je producentom ciastek, lodów, deserów oraz innym wytwarzającym na skalę przemysłową lub półprzemysłową.

Stawiamy na elastyczność działania. Realizujemy indywidualne projekty produktowe kreując spersonalizowane dekoracje czekoladowe oraz ofertę dla marek własnych.

WSPRACIE I SERWIS

Systematycznie zgłębiamy naszą wiedzę, aby w twórczej i inspirującej atmosferze dzielić się nią i wspierać profesjonalistów w ich codziennej pracy

Niezwykle istotne miejsce w życiu firmy zajmuje Akademia Umiejętności Inspiracja. To nowoczesne miejsce, gdzie eksperci branży prowadzą szkolenia pokazując uczestnikom maestrię w świecie dekoracji czekoladowych. To tutaj podpowiadamy jak opracować receptury, które łącząc nowatorskie smaki oraz wyszukany design, zachwycają Waszych klientów. Odwiedzamy Was również w waszych pracowniach i zakładach produkcyjnych, aby bazując na lokalnych realiach produkcyjnych wdrażać nowe receptury.
Zapewniamy wsparcie pracowni
Rolsy penne

ETYKA PRACY I STABILNY ROZWÓJ

Opierając się na etyce zawodowej budujemy trwałe relacje z naszymi klientami i pracownikami. Dzięki lojalnej współpracy  rozwijamy się razem.

Realizując naszą misję kreowania pięknych dekoracji czekoladowych i doskonałych kompozycji smakowych pragniemy być częścią tego, co tworzycie. Chcemy efektywnie i lojalnie wspierać Was w drodze do sukcesu, poprzez bogatą i stabilną ofertę oraz bezpieczne warunki kooperacji. Zapraszamy Was do współpracy pełnej inspiracji, doznań estetycznych i smakowych.

Wiarygodność biznesowa

Diament miesięcznika Forbes 2021 Efektywna firma 2022 Brylant polskiej gospodarki 2022 Gazele Biznesu 2023

nasze marki

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.