Ekspert

Angelika Chwyć

Mistrzyni Świata w dekoracji tortów – Mediolan 2024

angelika chwyc

star Doświadczenie

    Modelowanie i dekoracja towarzyszy jej od ponad 20 lat.
    Ukończyła Technologię Odzieży oraz Edukację Artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych.
    Dzięki jednej z autorskich wystaw w 2008r. trafiła do fantastycznej cukierni w rodzinnym Głogowie. Tam po raz pierwszy modelowała za pomocą cukierniczych mas plastycznych i tworzyła pierwsze torty. Od tego czasu Cukiernictwo Artystyczne stało się dziedziną, która zdominowała jej artystyczno-zawodową drogę. Dziś specjalizuje się w modelowaniu cukrowo-czekoladowych figurek wykonywanych m.in. na podstawie zdjęć oraz charakterystycznych symetrycznych wzorach inspirowanych kalejdoskopem i mandalą. W pracowni Sugar Art – Artystyczne Dekoracje Cukiernicze doskonali techniki, które samodzielnie opracowała i z przyjemnością dzieli się nimi z miłośnikami modelowania i sztuki cukierniczej.

    Złote, srebrne wyróżnienie oraz III miejsce w kategorii – Cake International Birmingham 2017

    Złoty medal w dekoracji tortów podczas Mistrzostw Świata w Mediolanie 2024.

diamond Floral Fashion — najmodniejszy bufet weselny - Nadchodzące kursy

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.