Ekspert

Renata Martyna

Mistrzyni Świata w dekoracji tortów – Mediolan 2024

Renata Martyna

star Doświadczenie

    Cukiernik z 21-letnim doświadczeniem. Od 7 lat dekorator tortów w stylu angielskim. Znana z kontrowersyjnych, szczerych i bezpośrednich prac, zwyciężających w konkursach w Polsce i za granicą.

    Prowadzi własną firmę szkoleniową Rene cakes. Jej specjalizacją są postacie 3d dużych rozmiarów z czekolady plastycznej, mas cukrowych popiersia, budynki, makiety i torty 3d.

    Zdobywczyni wielu nagród: srebro – 2016-Expo Sweet, srebro – 2016-Cake International London, złoto i braz – 2016-Cake Festiwal Poland w Katowicach, 2016-Cake international Birmingham- Kapitan drużuny Sweet Team Poland, 2017-Expo Sweet-Nagroda Publiczności z tortem Titanic, złoto – 2017-Cake International London, zoto i srebro drużynowo – 2017-Cake International Birmingham, złoto – 2023 – Mistrzostwa Świata w dekorowaniu Tortów Mediolan 2023

diamond Floral Fashion — najmodniejszy bufet weselny - Nadchodzące kursy

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.