Trener

Dane rezerwacji

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Uczestnictwo w kursie

DANE UCZESTNIKA #1

Posiłek
Jestem amatorem
Nocleg

DANE UCZESTNIKA #2

Posiłek
Jestem amatorem
Nocleg

DANE UCZESTNIKA #3

Posiłek
Jestem amatorem
Nocleg

DANE UCZESTNIKA #4

Posiłek
Jestem amatorem
Nocleg

DANE UCZESTNIKA #5

Posiłek
Jestem amatorem
Nocleg
Dodaj kolejnego uczestnika

Administratorem danych przekazanych przez formularz kontaktowy jest Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy, mailowo albo kontaktując się telefonicznie przekazujesz Spółce imię i nazwisko, adres e-mail, dane firmy, telefon oraz ilość osób biorących udział w szkoleniu, które Spółka przetwarzać będzie w celu obsługi zgłoszenia zapisu na szkolenie organizowane przez Spółkę. Przed kontaktem ze Spółką zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajduje się więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.