Blog Posts Archive

Tort No. 56

Klasyczny, elegancki tort czekoladowy z mandarynkowo – cytrusowym twistem, znakomicie sprawdza się na każdą wyjątkową okazję. Biszkopt czekoladowy, sos pralinowy, aksamitne cremeux mandarynkowe i mus czekoladowo – mandarynkowy to zdecydowanie ciekawe połączenie smaków.

Tort Delicja duo

Ciekawy torcik o nietypowym smaku migdałów i imbiru oraz interesującym wyglądzie, udekorowany arkuszem czekoladowym art grillage duo to doskonały pretekst na “coś słodkiego”.

Kawowe safari

Fantazja na temat kawy w formie deseru na talerzu. Oryginale tekstury i piękna dekoracja Safari Trio i kontrastujący Ołówek Lemon wprawiają w zachwyt.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.