Blog Posts Archive

Owieczkowe jajka

Kolorowe, pokryte zamszem w sprayu monoporcje w kształcie jajka. Udekorowane kremem, świeżymi ziołami oraz czekoladową dekoracją „Owieczki”

Wielkanocne króliczki

Finezyjne, lekkie monoporcje w pastelowych kolorach ozdobione dekoracją czekoladową Króliczek. Kreacje pokryte są zamszem w kolorze pudrowego różu. Świetnie sprawdzają się jako deser na Święta Wielkiej Nocy.

Zające wielkanocne w ogrodzie

Trzy  monoporcje w wielkanocnych kolorach. Udekorowane kremem, świeżymi ziołami, czekoladową plakietką Wesołego Alleluja oraz zestawem czekoladowych dekoracji „Zające”

Gniazdko “Happy Easter”

Wielkanocny tort pastelowej kolorystyce, pokryty polewą nabłyszczającą na bazie białej czekolady Barima Artisanal. Wykończenie tortu to czekoladowa opaska oraz gniazdo z białej czekolady, a w nim znajdują się dekoracje czekoladowe – jajka 3D „Happy Easter”.

Słodki wielkanocny ogródek

Wiosenny deser na talerzu, który znakomicie sprawdza się w restauracji. Aksamitne cremeux o smaku Advocatu, jabłka z miętą w żelu, chrupiące crumble orzechowe, podane w korpusie czekoladowym w kształcie jajka i wiosennie udekorowane zachwyca wyglądem i oczarowuje smakiem.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.