Blog Posts Archive

Słodki ogród

Piękna wiosenna monoporcja, która zachwyca swoim wyglądem i smakiem. Lekkie kruche ciastko, intensywne cremeux mandarynkowe i mus karmelowo – rumowy, wykończone Kwiatkami Kolor oraz Classic i Listkami Wierzby Lemon doskonale uzupełniają słodką ofertę.

Eklerowa Bajka

Eklerowa bajka to wariacja na temat klasycznych eklerów. Moc kolorów, dekoracji i twórczego design’u w postaci deseru. Klasyczne ciasto parzone, krem waniliowo – serowy i dowolna forma dekoracji pobudzają fantazję.

Flower power

Wysublimowany tort, idealny na dzień kobiet. Delikatny jak piórko mus chałwowy, w kontraście z czarną porzeczką, kardamonem i czekoladą, daje niesamowite wrażenia smakowe, a dzięki oryginalnej kwiatowej dekoracji zachwyca swoim wyglądem.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.