Blog Posts Archive

Owieczkowe jajka

Kolorowe, pokryte zamszem w sprayu monoporcje w kształcie jajka. Udekorowane kremem, świeżymi ziołami oraz czekoladową dekoracją „Owieczki”

Zające wielkanocne w ogrodzie

Trzy  monoporcje w wielkanocnych kolorach. Udekorowane kremem, świeżymi ziołami, czekoladową plakietką Wesołego Alleluja oraz zestawem czekoladowych dekoracji „Zające”

Zakochane ptysie

Walentynkowe ptysie w pięknym, czerwonym kolorze. Udekorowane kremem na bazie białej czekolady oraz zestawem czekoladowych dekoracji – Lovissimo.

Mini Coffee cups

Pyszne i estetyczne „finger foods”, idealne na słodkie stoły. Foremka Coffee cup mini z czekolady deserowej w wielu wariacjach – z nadzieniem o smaku owoców granatu oraz mango. Udekorowane czekoladowymi dekoracjami, owocami lub kremem.

Czekoladowe Róże MAXI

Zdecydowanie walentynkowe monoporcje. Mus z białej czekolady pokryty czerwonym zamszem idealnie pasuje na Dzień Zakochanych. Monoporcje udekorowane czekoladowymi różami maxi o wymiarach 50 x 35 mm w różowym kolorze.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.