Blog Posts Archive

LODY CZEKOLADOWE

Deser na lato w formie czekoladowych lodów na patyku. Oryginalna forma, głęboki smak – idealny na upalne dni.

Lody z orzechów laskowych

Wyjątkowe, kremowe lody o smaku orzechów laskowych podane w słodkich rożkach i zanurzone w posypkach Mikro z białej, mlecznej i deserowej czekolady doskonale sprawdzają się jako deser w upalne dni.

Kanapki lodowe

Nietuzinkowy deser lodowy, który doskonale sprawdza się w upalne dni, w każdej lodziarni. Żaden maluch nie oprze się kolorowej kanapce lodowej, wykończonej posypkami czekoladowymi.

Rożek

Oryginalny deser lodowy, idealny do lodziarni. Nieszablonowa forma podania i ciekawa dekoracja zaskakuje miłośników lodów.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.