Blog Posts Archive

Mini Coffee cups

Pyszne i estetyczne „finger foods”, idealne na słodkie stoły. Foremka Coffee cup mini z czekolady deserowej w wielu wariacjach – z nadzieniem o smaku owoców granatu oraz mango. Udekorowane czekoladowymi dekoracjami, owocami lub kremem.

Praliny herbata cytrynowa z pietruszką

Kolorowe, ręcznie malowane praliny w nieregularne kropki. Pastelowe kolory kryją pyszną pralinę z chrupiącym nadzieniem, ganachem z pietruszkowym oraz słodko-kwaśnym żelem herbacianym z cytrynówką.

Pralinowa Dżungla

Piękna, kolorowa pralina przygtowana z czekolady deserowej Barima Artisanal. Jej nadzienie to połączenie żelu oraz ganaszu. Nowatorska kompozycja smaków tej praliny łączy ze sobą puree z marakui, czekoladę mleczną i pastę lawendową.

TRUFLE PROSECCO FIGA

Trufla o interesującym smaku figi, prosecco i białej czekolady, świetnie pasuje do filiżanki gorzkiej herbaty.

TRUFLE CHRUPIĄCA PRALINA

Trufla chrupiąca pralina to klasyczne połączenie głębokiego i delikatnego smaku czekolady mlecznej z prażynkami.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.