Blog Posts Archive

Zakochane ptysie

Walentynkowe ptysie w pięknym, czerwonym kolorze. Udekorowane kremem na bazie białej czekolady oraz zestawem czekoladowych dekoracji – Lovissimo.

Deser Chałwowy

Letni deser na talerzu z lodami o smaku orzechów laskowych oraz bezą. Idealnym dopełnieniem smaku orzechów laskowych jest monoporcja z musem chałwowym wypełniona puree z jabłka z nalewką orzechową. Deser udekorowany jest czekoladowymi loczkami oraz arkuszem art grillage z białej czekolady.

Biała Harmonia

Idealny tort na lato. Wyraziste smaki jagód i hibiskusa, otulone aksamitnym musem na bazie białej czekolady, przełamane wyjątkowym, wilgotnym spodem blondies – zachwyca niejedno podniebienie.

Gniazda Wielkanocne

Tradycyjne wielkanocne smaki ciasta drożdżowego, kremu patissiere i musu cytrynowego, zamknięte w prostej formie monoporcji. Wiosenne kolory i tematyczne dekoracje dodają wielkanocnego charakteru. Sprawdzony deser na rodzinne świętowanie.

Wielkanocna radość

Wiosenny, radosny Tort na Wielkanoc w pięknych kolorach. Czekoladowy biszkopt z krokantem, aksamitne cremeux mango i delikatny mus z białej czekolady to wyśmienite połączenie smaków na wiosnę.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.