Blog Posts Archive

Tort kawowy z karmelem

Lekki jak chmurka mus mokka na bazie białej czekolady, aksamitne waniliowe cremeux, karmel o obłędnej półpłynnej konsystencji, intensywnie kawowe cremeux i wilgotny biszkopt genueński na bazie marcepanu to przepis na zdecydowaną poprawę nastroju. 

Zające wielkanocne w ogrodzie

Trzy  monoporcje w wielkanocnych kolorach. Udekorowane kremem, świeżymi ziołami, czekoladową plakietką Wesołego Alleluja oraz zestawem czekoladowych dekoracji „Zające”

Zakochane ptysie

Walentynkowe ptysie w pięknym, czerwonym kolorze. Udekorowane kremem na bazie białej czekolady oraz zestawem czekoladowych dekoracji – Lovissimo.

ALFAJORES

Niezwykłe Alfajores! To prawdziwa rozkosz dla podniebienia, delikatne południowoamerykańskie ciasteczka, które doslownie rozpływają się w ustach (duża zawartość skrobi w cieście). Przełożone są dulce de leche – kajmakiem. Oblane deserową, mleczną i białą czekoladą Barima Artisanal z linii Economic.

Orzechowy luksus

Monoporcje Orzechowy Luksus to elegancka i wyrafinowana propozycja na wyjątkowe okazje. Oryginalna forma, deserowa czekolada, lekki mus, orzechy laskowe i złoto to szykowne połączenie. Deser wykończony smukłymi trójkątami Dubai z deserowej czekolady z błyszczącym, złotym nadrukiem przypominającym bogactwo i nowoczesny styl niezwykłej architektury Dubaju.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.