Blog Posts Archive

Kwadrat GrillageTort kawowy z karmelem

Lekki jak chmurka mus mokka na bazie białej czekolady, aksamitne waniliowe cremeux, karmel o obłędnej półpłynnej konsystencji, intensywnie kawowe cremeux i wilgotny biszkopt genueński na bazie marcepanu to przepis na zdecydowaną poprawę nastroju. 

Owieczkowe jajka

Kolorowe, pokryte zamszem w sprayu monoporcje w kształcie jajka. Udekorowane kremem, świeżymi ziołami oraz czekoladową dekoracją „Owieczki”

Wielkanocne króliczki

Finezyjne, lekkie monoporcje w pastelowych kolorach ozdobione dekoracją czekoladową Króliczek. Kreacje pokryte są zamszem w kolorze pudrowego różu. Świetnie sprawdzają się jako deser na Święta Wielkiej Nocy.

Zające wielkanocne w ogrodzie

Trzy  monoporcje w wielkanocnych kolorach. Udekorowane kremem, świeżymi ziołami, czekoladową plakietką Wesołego Alleluja oraz zestawem czekoladowych dekoracji „Zające”

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.