Blog Posts Archive

Słodkie monoporcje MikołajaOkienko MikołajaChoinkowy TortLato motyli

Letnia, kolorowa kreacja z motylem z białej czekolady w roli głównej. Monoporcje w kształcie kuli oblane polewą na bazie białej czekolady, na których umieszczony jest „ogródek” z herbatnika, kremu oraz świeżych ziół.

Duchy Halloween

Pomarańczowe monoporcje zanurzone w polewie z krokantem orzechowym. Udekorowane czekoladowymi duchami oraz świeżymi ziołami imitującym nietoperze.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Potwierdzam, że chcę otrzymywać newsletter drogą e-mail od Barbara Luijckx sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu (dalej: Spółka). Rozumiem, że wiadomości będą wysyłane w celu przesyłania informacji handlowych o produktach, usługach, nowościach i ofertach Spółki, a także treści o charakterze edukacyjnym. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Spółkę znajduje się w Polityce prywatności.

 

SIGN UP TO NEWSLETTER

I confirm that I would like to receive an e-mail newsletter from Barbara Luijckx sp. z o. o. based in Inowrocław (hereinafter: the Company). I understand that the messages will be sent to provide commercial information about the Company\\\'s products, services, news and offers, as well as educational content. For more information about the Company\\\'s personal data processing terms, please read the Privacy Policy.