Zaskakująca Love Collection to nasz sposób na wyrażenie wieloletniej miłości i pasji do czekolady, a jednocześnie zbiór słodkich dekoracji, które idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ciasta i desery tworzone są z prawdziwym uczuciem! Tradycyjne serca czy czekoladowe płatki róż pasują do walentynkowych i ślubnych słodkości, ale mogą być również z powodzeniem wykorzystywane przy kreacjach z okazji dnia matki lub ojca. 

Co jednak z bardziej szalonymi kształtami, choćby naszymi czekoladowymi ustami w pięknej intensywnie czerwonej barwie? Oryginalny kształt inspiruje do tworzenia równie oryginalnych deserów, np. słodkich tacos wypełnionych czekoladowym musem i świeżymi owocami:

Uważamy, że cukiernicze kreacje zawierające w sobie nutkę szaleństwa i doprawione odrobiną miłości, to najlepsze możliwe połączenie. Przy tworzeniu naszych deserowych inspiracji wykorzystujemy najróżniejsze pomysły i do tego samego zachęcamy wszystkich prawdziwych miłośników cukiernictwa. W końcu ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia!

A jak Wy wykorzystalibyście nasze czekoladowe usta w swoich deserach? Zachęcamy do zastanowienia się oraz przejrzenia pełnej oferty dekoracji cukierniczych produktów dla profesjonalistów.