Ozdobne guziki mają długą tradycję dekorowania ubrań, dodatków, zabawek i produktów typu handmade. Czemu więc nie wykorzystać ich jako ozdoby ciast i deserów?

Oczywiście wykorzystywane przez nas guziki pochodzą z kolekcji Top Art i są słodką dekoracją wykonaną w całości z najlepszej gatunkowo czekolady. Zdajemy sobie sprawę, że tak oryginalny kształt dekoracji wymaga dużo inwencji twórczej podczas wymyślania ciast, deserów czy monoporcji z ich wykorzystaniem, ale gwarantujemy, że efekt końcowy będzie zachwycał i przyciągał wzrok klientów! Kreacje będą dopięte na ostatni guzik.

Nasze czekoladowe guziki dostępne są w pięciu kolorach (ciemnobrązowe, wykonane z czekolady deserowej, oraz białe, żółte, różowe i zielone, w całości wykonane z białej czekolady z dodatkiem barwników spożywczych). Jedno opakowanie zawiera aż 189 sztuk guzików, co pozwala wykazać się wyobraźnią i zaszaleć podczas dekoracji. Uważamy, że słodkie ozdoby z guzików sprawdzą się zarówno w bardziej poważnych deserach, jak i tych o szalonych kształtach czy słodkościach dla dzieci.    

Ponadto wszystkich miłośników ekstrawaganckich deserów zachęcamy do tworzenia kremów i musów na podstawie naszych autorskich czekolad Barima oraz barwienia swoich dekoracji za pomocą wysokiej jakości barwników i sprayów spożywczych.