Sezon Nowych Dekoracji Czekoladowych uważamy za otwarty!

23.09.2020
Opublikowane przez: Paulina Borowicz w kategorii Nowości Produktowe

NA początku wrześnią mieliśmy przyjemność zaprezentować Państwu efekt naszej wielomiesięcznej pracy nad nowym katalogiem dekoracji czekoladowych Barbara Decor Nr 5. Znajdziecie w nim dekoracje czekoladowe usystematyzowane w 12 liniach tematycznych, wśród nich prawie 30 nowych, unikatowych wzorów.

Do rodziny Art Grillage – dającej nieograniczone możliwości przestrzennych aranżacji dekoracyjnych oraz wykonywania deserów w formach ażurowych koszyczków dołączyły innowacyjne w skali światowej dwukolorowe wzory wykonane z najwyższej jakości białej i deserowej czekolady tworzącej efekt szachownicy:  arkusz duo, sprężynka mini duo, rurka mini duo oraz koszyczki maxi duo.

Połączenie w eleganckich i niebanalnych proporcjach czekolady białej, mlecznej i deserowej dało początek całkowicie nowej linii dekoracji czekoladowych Marble Art. Znajdziemy tu proste w formie dekoracje, których geometryczne kształty: rombu, trójkąta, kwadratu i arkusza dadzą możliwość tworzenia nowoczesnych kreacji waszych deserów, tortów czy mono-porcji.

Linia dekoracji Top Art inspirowana jest naturą. Znajdziemy tu nowe wzory min.: Liści z czekolady białej i deserowej, deserowe Patyki, trójkolorowy Turban czy marblowane wachlarze. Ta linia dedykowana jest zdecydowanie dla osób, które stawiają na minimalizm w dekoracji i nienachalny wygląd. Niebanalnego disagn’u waszym deserom dodadzą też nowe wzory małych Kwiatków w wariancie classic i color oraz trójwymiarowych Kwiatów w pięknych barwach jesieni.

W linii Art Drukowane możemy odkryć jakże modne w towarzyszących nam dzisiaj nieodzownie socialmediach #hasztagi, oraz nowe wzory emotikonek – Crazy in Love. To linia dla osób, które podążają za trendami i chcą je przenieść do swoich cukierni.

Czekoladowe Kulki od dawna cieszą ogromną popularnością, swoim kształtem, wykończeniem, kolorami i prostotą. Już jedna potrafi zrobić piękny aranż. Odnajdziemy tu dwa nowe kolory: Srebrna Perła i Złota Perła – mieniące się dyskretnie i szlachetne w swoim wyrazie. Uatrakcyjniliśmy też ofertę Dekoracji Bożonarodzeniowych o nowe wzory choinek oraz Mikołaja, mając nadzieję, że dzięki nim stworzycie słodką magię świąt w swoich pracowniach.
Staraliśmy się sprostać Waszym wymaganiom i stworzyć dekoracje, które będą odpowiadały zarówno miłośnikom klasycznych i eleganckich wzorów, ale też dawały pole do popisu wizjonerom i kreatorom nowoczesnych form oraz tym, którzy cenią sobie prostotę i minimalizm.

Barbara Luijckx Team

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *