Święta Bożego Narodzenia za pasem! Dlatego warto wykorzystać każdą wolną chwilę na poszukiwanie inspiracji na: świąteczny tort, ciasto lub monoporcję. Wiemy, wiemy, przed świętami uwijacie się w swoich pracowniach z ogromnym zaangażowaniem – nie przejmujcie się, możecie na nas liczyć! Mamy dla was kilka świątecznych przepisów, które z pewnością zaspokoją nie tylko podniebienie, ale będą się też pięknie prezentowały w towarzystwie czekoladowych dekoracji Barbara Decor.

Naszą pierwszą propozycją jest wyjątkowy i bardzo świąteczny Tort Radosne Trio udekorowany nowym zestawem dekoracji czekoladowych Barbara Decor Radosne Trio.  Nasi Technolodzy, z myślą o Was, przygotowali tę niezwykłą recepturę, w której znajdziecie mocno czekoladowy biszkopt finansjer, cremeux o smaku grzanego wina i mus pomarańczowy na bazie białej czekolady Barima Artisanal. Jeżeli chcecie zobaczyć jak przygotować ten bożonarodzeniowy tort – obejrzyjcie film w naszym kanale you tube.

Czy jest bardziej świąteczne ciasto niż piernik? Pachnący miodem, przyprawami korzennymi, przełożony powidłami i oblany pyszną mleczną czekoladą Barima Artisanal. Udekorowany świątecznymi czekoladowymi dekoracjami Barbara Decor – gwiazdkami delta oraz betlejemskimi – z pewnością pojawi się na Święta w wielu domach. Piernik Świętego Mikołaja to idealny pomysł na nadchodzące Boże Narodzenie!

Trzecia propozycja to świąteczne mono-porcje „Dzwonki Mikołaja”, czyli sernik „Irish Cream” z białą czekoladą Barima Artisanal oraz żelką jabłkową przyprawioną cynamonem. Desery są zwieńczone czekoladowymi dekoracjami Barbara Decor – Mikołajem oraz kulkami Sun. Wykonanie tych mono-porcji, krok po kroku, znajdziecie w naszym najnowszym filmie. Aby zobaczyć nasz film z przygotowania deseru, kliknij tutaj.

Jesteśmy przekonani, że przekazaliśmy wam solidną dawkę inspiracji na świąteczne słodkie stoły. Pamiętajcie o śledzeniu naszych social mediów, na których co chwilę pojawiają się nowe pomysły, receptury oraz filmy, które pokazują jak, krok po kroku, przygotować piękne świąteczne desery.  Z tego miejsca chcielibyśmy życzyć Wam, by zapach choinki, domowe ciepło i radość dekorowania czekoladą przywołały wyjątkową Magię Świąt, która wypełni nasze serca miłością. Niech w te Święta czas na chwilę się zatrzyma, byśmy mogli cieszyć się nim z najbliższymi.