Jeżeli istnieje figura geometryczna, która przynosi na myśl spokój i harmonię, to niewątpliwie jest to okrąg. Teraz możesz wykorzystać ten prosty kształt o bogatej symbolice do dekoracji swoich ciast, deserów czy monoporcji. Wybierz nasze czekoladowe kółka w wersji białej lub czekoladowe kółka w wersji deserowej i twórz z ich pomocą najpiękniejsze kreacje cukiernicze! 

Zainspiruj się naszą galerią i zobacz, jak sami wykorzystaliśmy je w jednym z naszych deserów:

Jedno opakowanie czekoladowych kółek zawiera aż 60 zestawów, przy czym jeden zestaw składa się z 3 kół o różnych wymiarach (64, 46 i 24 mm). Mieszaj ze sobą koła z białej i deserowej czekolady lub łącz je z innymi ozdobami, tworząc małe dzieła sztuki w słodkim wydaniu!
Czekoladowe kółka to ozdoba na tyle klasyczna, że wykorzystasz ją praktycznie w każdym typie deseru i słodkości. Od bardzo awangardowych kreacji, aż po ślubne czy urodzinowe wypieki. Możesz dobrać do nich równie uniwersalne dekoracje, jak choćby czekoladowe ażurkiołówki w najróżniejszych barwach i rozmiarach, rolsy czy shavings w kilku wersjach. A jeżeli wolisz ponieść się wodzom fantazji, przyjrzyj się kolekcji art grillage, która także w ciekawy sposób zgra się z prostotą czekoladowych kółek.